Слушај Online

симни бесплатно!

 
Избор на уредникот
 
Видео
 
 • Хајди Клум
 • Дете
 • Амбер Роуз
 • Северина
 • Пијана
 • Роберт
 • Неда Украден
 • Лисици на автомобил
 • Квиз милионер
 • Најдоброто од 2014
 • Венчавка
 • Спиење
 • Бајат леб
 • Куче
 • Мајка
 

 
 Show Bizz
Хајди Клум

Премногу секси: Ова е забранетата реклама со Хајди Клум

овата реклама во која се појавува манекенката Хајди Клум е забранета. Образложението е дека е премногу секси, дури и за Лас Вегас. Според истото, приажувањето на женските гради на овој начин е невкусно, па тоа и е една од причи...
Илма Карахмет
Раскинувања
 
 Забава
Дејвид

Често го мешаат со Џорџ Клуни, а сега и тој ја бара својата Амал

ејвид Сејџел се прослави благодарение на својата сличност со познатиот холивудски заводник. На улица, случајните минувачи често се збунуваат и го мешаат со Џорџ Клуни. Во последните шест години, Дејвид уживал во многу привилеги...
Дете
Пијана
 
 Култура
плакарт

Плакарт ги затвора изложбите во Скопје, а отвори поставка во Варшава

есецот на плакат во Скопје официјално привршува со затворањето на изложбата од 7. Скопје постер фестивал на тема „Дизајн за мир”, но Плакарт-Здружението на дизајнери воедно ја отвора јубилејната патувачка изложба „50 најдобри п...
skopje jazz
Љубојна
 
 Life Style
Лице

Погледнете се во огледало: Овие здравствени проблеми се гледаат на вашето лице

лијанието на времето врз кожата на лицето е веднаш забележливо – промените во температурите лесно се забележуваат по потењето или сувата кожа. Но, лицето може да ви каже многу повеќе од тоа. Некои сериозни здравствени про...
Појадок во кревет
Штикли од човечки влакна
 
 Спорт
trenerr

Како луд тренер го спасува тимот за да не прими гол…

еверојатна сцена од натпревар во италијанската Серија Д, тренерот на Џезина, со уфрлување втора топка на теренот, спречи сигурен гол за противнилката Амитернина… Прочитајте повеќе на sport365.mk...
radost
Britain Soccer Premier League
 
 Интервју
Тони Цетински

Пред концертот во Скопје, интервју со Тони Цетински

олема доза љубовни песни, отворено срце и добра забава, најавува Тони Цетински на својот прв солистичкиот концерt што ќе се одржи на 28 ноември во арената „Борис Трајковски“. На настанот во организација на „План Б“ продукција с...
Каролина Гочева
Тијана Дапчевиќ