Слушај Online

симни бесплатно!

 
Избор на уредникот
 • Работа и музика

  Со „We Will Rock You“ полесно се работи

  тудијата која ја спровела Школата за менаџмент „Келог“ од американската држава Илиној, предлага слушање на одреден вид на музика во канцеларија, затоа што тоа ги наведува луѓето да сакаат да работат повеќе. Истражувачите избрал...
 • Јаболки

  Есенски намирници кои позитивно влијаат на здравјето

  аболкото помага во намалување на лошиот холестерол и изобилува со антиоксиданси кои овозможуваат подобар проток на кислород во белите дробови. Исто така, тоа е одличен извор на витамин Ц, кој помага при јакнење на имунитетот и ...
 • Апликација - мобилен телефон

  Сигурно ја имате оваа апликација која ве шпиунира и краде податоци

  о светот милиони луѓе се служат со паметни телефони, а истите се корисници на голем број бесплатни апликации. Една од тие апликации е батериската ламба која собира податоци за локацијата, деталите за сопственикот по пат на имен...
 • чистење на лице

  Нема да верувате дека овие три состојки предизвикуваат акни

  еќе знаете дека тешките, хранливи креми и пудри се лош избор за масна и проблематична кожа. А, во вашиот дом сигурно се крие уште некој производ за убавина кој несвесно ја уништува вашата кожа. Ако имате проблем со акните, затв...
 
Видео
 
 • Камила
 • Момче под анестезија мисли дека е Бијонсе (видео)
 • Ивана Легин
 • Мермер
 • Реклама за Хонда
 • Мачка
 • Мирослав Илиќ
 • Експлодира вселенска ракета на НАСА (видео)
 • Шише виски
 • Шерил Кол
 • Лекар прегледува новороденче
 • Чивава
 • Играње со гради
 • Го нападна Мик Џегер
 • Гола и боса, оваа жена влета во црква со „опседнато“ бебе
 

 
 Show Bizz
Славните за Ноќта на вештерките 2014

Ноќта на вештерките: Кејт Хадсон ги остави сите без зборови во секси костум

„Ноќта на вештерките“ е одлична прилика светскиот џет сет да се облече во она што потајно е… па некој беа секси, а некој страшни. Во првата група влегува Кејт Хадсон која го покажа затегнатото тело во секси костим. 35-год...
Милица Тодоровиќ
Чарли Шин
 
 Забава
Дан Озборн

Се пофали дека е надарен и ја навреди бремената сопруга

ожеби не е најпаметно да станете татко по втор пат на 23-години, само поради незрелите изјави кои може да ја повредат вашата бремена сопруга. Тоа најдобро треба да го знае Дан Озборн, презгодната реалити ѕвезда за која воздивну...
Коњ
Куче
 
 Култура
Почнува 8. издание на „Скупи фестивал“

Почнува 8. издание на „Скупи фестивал“

о претставата „Сите птици се веќе таму“ на германскиот режисер Еберхард Колер денеска ќе биде отворен 8. Меѓународен театарски фестивал „Скупи фестивал“. Претставата е копродукција на Шлахтхаус Театарот од Швајцарија и Театр По...
Премиера на балетот „Дамата со камелии“
Шербеџија го почнува снимањето на „Ослободување на Скопје“
 
 Life Style
Фармерки

Најголема заблуда во врска со фармерките

ма многу заблуди кога се во прашање фармерките. Некои сме ги чуле толку многу пати, што сме им поверувале. Еве ги најголемите заблуди. „Skinny jeans“ се за слаби луѓе Skinny jeans им импонира речиси сите, затоа што визуелно ги ...
Вафли
Чизмите на Викторија Бекам и Кејт Мос
 
 Спорт
Russia F1 Gp Auto Racing

По пет сезони во „Ферари“, Алонсо оди во „Мекларен“!

кипата на „Мекларен“ постигна договор со двократниот шампион на Ф1, Фернандо Алонсо, за негово преоѓање од Ферари, јави пред малку шпанска „Марка“. Според информациите на шпанска „Марка“, договорот на екипата и возачот е постиг...
pike
vugrinec1031
 
 Интервју
Каролина Гочева

Интервју со Каролина Гочева: Модните експерименти би направиле да го изгубам сопственото јас

реку проектот „Македонско девојче“ публиката имаше можност да ја запознае во едно сосема поинакво светло. Урбаната и тренди девојка со ултра популарни поп песни пред пет години музички се насочи кон македонските музички корени ...
Тијана Дапчевиќ
Јелена Розга